Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту села Чуква Чукв’янської сільської ради

Дата: 18.10.2019 16:14

ЧУКВЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LIХ-а позачергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ  № 9

від 11 жовтня 2019 року

с.Чуква

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту села Чуква  Чукв’янської сільської ради

Розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Чукв’янської сільської ради, розроблену ТзОВ «ЗахідЗемпроект», з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин на території сільської ради, визначення розмірів плати за користування землею, керуючись ст.201 Земельного кодексу України, ст.ст.15, 18, 20 Закону України «Про оцінку земель» № 1378-15 від 09.12.2012 р., п.34 ч.1 ст.26 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України № 213 від 23.03.1995 р. «Про методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», Чукв’янська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земель населеного пункту села Чуква Чукв’янської сільської ради.

2. Затвердити  базову  вартість  1м2 землі,  що  становить у селі Чуква – 102,44 грн.

3. Ввести в дію дане рішення з 01.01.2020.

4. Вважати таким, що після ведення в дію нової грошової оцінки з 01.01.2020, втрачає чинність технічна документація з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Чуква Чукв’янської сільської ради, затвердженої рішенням XX позачергової сесії VІ скликання Чукв’янської сільської ради від 11.04.2013 № 1.

5. Нормативна грошова оцінка земель населених пунктів Чукв’янської сільської ради підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

6. Внести зміни до договорів оренди землі, які були укладені раніше у зв'язку з введенням в дію нормативної грошової оцінки в частині орендної плати шляхом складання додаткових угод.

7. Надати відділу Держгеокадастру у Самбірському району Львівської області та Самбірській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відомості щодо нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Чукв’янської сільської ради та рішення щодо її затвердження.

8. Відділу Держгеокадастру у Самбірському району Львівської області забезпечити оформлення та видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

9. Дане рішення оприлюднити на веб-сайті сільської ради відповідно до ст.271.2 Податкового кодексу України.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питань розвитку села, охорони навколишнього середовища, екології та земельних питань.

Сільський голова                                                                                Василь Янів