Дата: 20.02.2019 11:36

«  20  »  лютого 2019 року

с.Чуква

№ 31-к

Відповідно  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», на підставі рішень сільської ради від 25.04.2018  № 3 «Про реорганізацію Комунального закладу Чукв’янської сільської  ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області», від 30.07.2018 № 3 «Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації Комунального закладу Чукв’янської сільської  ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області», п.п.20 п.3 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря (керівника)  Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області».

2. Затвердити умови оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря (керівника) Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області» (додаток 1).

3. Затвердити склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного лікаря (керівника) Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області» (додаток 2).

4.  Конкурсній комісії:

3.8. Забезпечити в термін з 22 лютого до 22 березня 2019 прийом документів від претендентів на заміщення посади головного лікаря (керівника) Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області».

4.2. Провести добір кандидатур на заміщення посади головного лікаря (керівника) Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області  згідно  з Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника. Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області»

5. Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду головного лікаря (керівника) Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Чуква Самбірського району Львівської області» розмістити на веб-сайті  сільської ради.

6. Контроль за виконанням розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                       Василь Янів