ШЕВЧЕНКІВСЬКІ БЕРЕЗИНИ

Дата: 15.03.2019 12:14

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ  БЕРЕЗИНИ

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

З нагоди відзначення 205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у закладах культури Чукв’янської ОТГ тривають Шевченківські дні, в ході яких змістовно та цікаво проведено літературно-мистецьке свято «Слава Кобзаревих дум» ( НД с.Чуква, директор Гонтар Є.О.), тематичні вечори «Поклін тобі, Тарасе» (НД с.Бережниця, директор Коник Г.Я.), «В своїй хаті своя правда, своя сила й воля» (НД с.Блажів, директор Мисько С.Є., художній керівник Шиян Г.І.), «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (НД с.Воля-Блажівська, директор Перонь М.І.), та «Величне слово Кобзаря» (НД с.Звір, директор Батаніна М.Б.).

У сільських бібліотеках організовано виставки дитячих малюнків «Іду з дитинства до Тараса» та художньої літератури «У вінок Кобзареві».

Всі ці заходи об’єднані спільною ідеєю – показати велич постаті Кобзаря, ще раз озвучити Тарасові мрії про кращу долю українського народу, про особисте людське щастя та про вічний спочинок на рідній землі…