Фестиваль колядок

Дата: 04.02.2019 15:53

Ой, радуйся небо! Земле веселися! Христос народився!

Саме ці слова стали лейтмотивом чудового свята «Від Різдва до Різдва – прощавай Коляда», яке уже вчетверте пройшло у Чукв’янській об’єднаній територіальній громаді. Цьогоріч його проведено у Народному Домі с. Бережниця.

Подивитися на це Різдвяне дійство прийшло чимало бережничан. Їхній увазі учасники художньої самодіяльності Народних Домів сіл Бережниця, Блажів, Воля Блажівська, Звір та Чуква запропонували різноманітні колядки, щедрівки та віншування.

Ведучою фестивалю була художній керівник Народного дому с. Блажів Галина Шиян, а музичний супровід забезпечували Євген Гонтар, Марія Перонь  та Олег Квас.

Звертаючись до глядачів та учасників святкового дійства з словами благословення  настоятель УГКЦ с.Бережниця отець Борис наголосив на значущості Різдва у житті людства, а сільський голова Василь Янів відзначив, що коляда, наповнюючи людські серця щедрістю, любов’ю і добротою, об’єднали не одне покоління українців у всьому світі.

Завершилося свято урочистим та піднесеним ,,Многая літа”, яке стоячи виконали всі присутні.