Оголошує конкурс з визначення Виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чукв’янської сільської ради.

Дата: 21.09.2018 16:04

ОГОЛОШЕННЯ

Чукв’янська сільська рада, що знаходиться за адресою: 81480, Львівська область, Самбірський район, село Чуква, вул. Самбірська, 158, оголошує конкурс з визначення Виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Чукв’янської сільської ради.

З конкурсною документацією можна ознайомитися особисто у секретаря конкурсної комісії Кішки Марії Іванівни, (03236) 40-537 за адресою вул. Самбірська, 158, село Чуква, Самбірського району, Львівської області або отримати поштою.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Конкурсну пропозицію можна подати особисто або поштою за адресою вул. Самбірська, 158, село Чуква, Самбірського району, Львівської області.

Кінцевий строк подання конкурсної пропозицій 22.10.2018 до 10.00 год.

Місце проведення конкурсу Чукв’янська сільська рада, вул. Самбірська, 158, село Чуква, Самбірського району, Львівської області, 81480.

Час проведення конкурсу: 11.00 год.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги:

Населений пункт:

- с.Блажів:   Загальна площа (га) - 294,60

загальна кількість житлових та нежитлових будівель - 245

кількість вулиць - 4

протяжність доріг - 6,3

кількість мешканців - 780

- с.В.-Блажівська:  Загальна площа (га) - 189,10

загальна кількість житлових та нежитлових будівель - 132

кількість вулиць - 2

протяжність доріг - 4,5

кількість мешканців - 451

- с.Звір:   Загальна площа (га) - 187,30

загальна кількість житлових та нежитлових будівель - 115

кількість вулиць - 3

протяжність доріг - 4,5

кількість мешканців - 349

Адреса об'єкта поводження з побутовими відходами: м.Самбір, СКП «Об`єднане».

Сільський голова                                                                                                                                   Василь Янів