Завдяки мікропроекту

Дата: 06.07.2018 21:11

Завдяки мікропроекту місцевого розвитку кошторисна вартість якого становить 248,7 тис грн ( кошти обласного та сільського бюджетів по 113,125 тис.грн, БО «Фонд братів Дубневичів» - 10,00 тис.грн, внесок ГО «Агенція розвитку Чукв’янської сільської ради», який профінансовано ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» - 12,435 тис.грн) завершено ремонт музею національно-визвольних змагань, який знаходиться у приміщенні Народного дому с.Чуква.

На прохання виконавчого комітету сільської ради та за сприяння директора Департаменту культури, релігій та  національностей Львівської облдержадміністрації Мирослави Туркало днями до нас завітали співробітники КЗ ЛОР «Львівський історичний музей». Вони надали працівникам музею практичну допомогу та консультації щодо реекспозиції музею.

В планах директора музею  Марії Загвойської  придбати оргтехніку, що дасть можливість  систематично та змістовно  проводити виховні  заходи  національно-патріотичного спрямування з учнівською молоддю не лише рідної Самбірщини, а й сусідніх районів.