Семінар-навчання з пожежної безпеки

Дата: 03.04.2018 15:39

Семінар-навчання з пожежної безпеки

Минулого тижня проведено семінар-навчання з питань пожежної безпеки та атестацію керівників і відповідальних осіб закладів освіти, культури та медицини, які функціонують на території Чукв’янської ОТГ .

Із основними вимогами та правилами щодо виконання заходів з пожежної безпеки учасників семінару ознайомив начальник навчального пункту ЗТС  ГУ  ДСНС України у Львівській області Роман Мовчан. Цікавими та змістовними були для присутніх лекції-презентації старшого викладача-методиста НП ЗТС  ГУ ДСНС України у Львівській області Надії Годованець та майстра виробничого навчання цього ж закладу Любомира Кравця.