Самбірський район, Львівська область

Про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Чукв'янської СЗШ І-ІІІ ступенів Самбірського району Львівської області

П Р О Т О К О Л   №  3

засідання конкурсної комісії

по заміщенню вакантної посади директора

с.Чуква                                                                                                         17.08.2017 року

Присутні:

Бойко Р.В. – голова комісії, заступник сільського голови,

Згода Л.М. – заступник голови комісії, заступник директора Чукв’янської СЗШ І-ІІІ ступенів,

Сікорська Г.М. – секретар  комісії, секретар виконкому сільської ради,

Члени комісії – Сікорський І.Г., директор Блажівського НВК.

Відсутні : Лішкович Н.С. , представник батьківського комітету Чукв’янської СЗШ  І-ІІІ ступенів.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про визначення Переможця конкурсу по заміщенню вакантної посади директора Чукв’янської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чукв’янської сільської ради Самбірського району Львівської області.

СЛУХАЛИ: Бойка Р.В., голову конкурсної комісії, який сказав, що за підсумками оціночних листів конкурсанти отримали таку кількість балів:

Добрянський Юрій Романович 206 (двісті шість) балів,

Сичак Ірина Миколаївна            189 (сто вісімдесят дев’ять) балів,

Спринська Зоряна Василівна     210 (двісті десять) балів.

ВИРІШИЛИ: Вважати переможцем конкурсного відбору на  заміщення вакантної посади директора Чукв’янської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чукв’янської сільської ради Самбірського району Львівської області Спринську Зоряну Василівну та рекомендувати сільському голові укласти з переможцем контракт терміном на один рік.

Голова комісії                                                                                 Р.Бойко

Заступник голови комісії                                                              Л.Згода

Секретар комісії                                                                             Г.Сікорська

Член комісії                                                                                    І.Сікорський