Самбірський район, Львівська область

"Передзвін Різдвяних колядок"

Уже втретє поспіль у селах, що входять до Чукв’янської ОТГ святково проведено прощання з Колядою.

Заключний фестиваль «Передзвін Різдвяних колядок» проведено у неділю 11 лютого в Народному домі с.Блажів.

У переповненому залі зібралися жителі с.Блажева та навколишніх сіл. Саме для них зі сцени учасники художньої самодіяльності  Народних домів с.Звір, с.Воля-Блажівська, с.Блажів та с.Чуква дарували різноманітні колядки, щедрівки та віншування. Рідкісними колядками і щедрівками звеселяли глядачів хористи церкви УПЦ КП Пресвятої Богородиці с.Чуква.

Ведучою фестивалю була художній керівник НД с.Блажева  Галина Шиян, а музичний супровід забезпечували директор НД с.Воля-Блажівська Марія Перонь та директор НД с.Чуква Євген Гонтар.

З вітальними словами звернулися до присутніх в залі настоятель УГКЦ с.Блажів отець Степан та сільський голова Василь Янів.

Урочисто й піднесено при закритті фестивалю звучало «Многая літа», яке, стоячи виконали присутні.

Роман БОЙКО, заступник сільського голови  Чукв’янської сільської ради.