Самбірський район, Львівська область

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС.

05 травня 2018 року в приміщенні Чукв’янської сільської ради було проведено зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На території  сільської ради їх проживає 13 осіб.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся голова сільської ради Янів В.В., зазначивши, що сьогодні завдяки мужності та жертовності  тисяч ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС маємо надії на мирне небо і відродження життя в зоні відчуження.

Побажавши всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру і добра сільський голова вручив кожному учаснику зустрічі по 2 тисячі гривень матеріальної допомоги.

Від імені учасників зустрічі – ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС,  за надану матеріальну допомогу та добре слово, подякував Пукей Василь Ількович. Він сказав, що бажає щоб МИРНИЙ АТОМ  служив тільки на користь  людству.